POPÜLER
2017-06-06 12:29:17

Akmerkez Wellness Festivali

9-10 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Akmerkez Wellness Festival'de biribirinden ilginç, eğitici sohbetler yer alacak.

Akmerkez Wellness Festivali

Akmerkez’de şehrin içinde olanların şehirden uzak kalabilmesi için tasarlanan Üçgen Teras, Akmerkez Wellness Festival'e evsahipliği yapacak.

Akmerkez Wellness Festival kapsamında; Alev Tekinak Özderici, Her Şey Canınıza Değer;  Begüm Atakan, Süper Gıda Turşu; Can Aydoğmuş, Düşle İnan Yaşa; Demet Şener ve Oylum Talu, Yoga ile Hayatımdaki Değişim; Dr. İzzet Memi, Açık "Ruh" Ameliyatı; Ebru Şinik, Kadim Nefes Teknikleri; astrolog Hande Kazanova, Burcunuzun Etkileri; Sevilay Öztürk, Detoks Yeniden Yenilen; Shaul Shaham, Çimlendirme Atölyesi ve Şah Yaycı, Yaşının İyisi Ol başlıklı söyleşiler gerçekleştirecek.

Akmerkez Wellness Festival'in çocuk etkinlikleri kısmında ise; Çocuk Yogası, pakolina ile çocuk etkinlikleri, Terasta Tarım  etkinliğinde, ek biç ye ile Teras'ta Tarım keşif gezisi benzeri etkinlinler yer alıyor.

Yeniçağ akımlarını seviyorsanız, sengin sohbetler, taptaze ikramlar, keyifli müzik ve İyilik Pazarı, 9-10 Haziran tarihlerinde Akmerkez Üçgen Teras'ta sizleri bekliyor.

www.kioskla.co

Yorumlar
Sizin için önerilen
GÜNCEL