POPÜLER
2017-06-08 13:30:19

iPhone telefonunuz polaroid fotoğraf makinesi olsun ister misiniz?

iPhone telefonunuz, akıllı telefon yazıcı kılıfı ile polaroid fotoğraf makinesine dönüşebilir.

iPhone telefonunuz polaroid fotoğraf makinesi olsun ister misiniz?

iPhone telefonunuz, mini yazıcı ile polaroid fotoğraf makinesine dönüşebilir.

Avuç içinize sığacak kadar küçük ve iPhone telefonunuza kılıf gibi takılan Prynt Pocket sayesinde artık fotoğraflarınız anında karta basılabilecek. Prynt Pocket ZINK yapışkan kağıdını kullanarak fotoğraflarınızı anında basmanızı sağlıyor.

Prynt Pocket taşınabilir özelliği sayesinde iPhone’unuza şarj girişi aracılığıyla bağlanarak, herhangi bir yerde herhangi bir şey yazmanıza olanak tanıyor.

Arttırılmış gerçeklik teknolojisi kullanarak fotoğraflarınıza 10 saniyelik videolar embed edebiliyor ve iPhone’unuza indirdiğiniz uygulama sayesinde bu videoları izleyebiliyorsunuz.

Mürekkep olmadan yazabilen bu yazıcının kağıtları aynı zaman çıkartma olarak kullanabilmenize olanak sağlıyor. Fotoğraflarınızı basmadan önce iPhone’unuza indirdiğiniz uygulama sayesinde filtre, metin ve mim ekleyerek düzenleyebilirsiniz. Prynt Pocket şu anda sadece iPhone için üç renk grafit, soğuk gri ve nane yeşili olarak 149 dolara Amazon’da satılıyor. Android içinde üretilmesi bekleniyor ama belirli bir tarih şu anda gözükmüyor.

Fransa’da Clément Perrot ve David Zhang tarafından 2014 yılında kurulan Prynt, fotoğraf tutkusunu yaratıcılıkla birleştirmiş olan 20 çalışan ile San Francisco’da büyümesini sürdürdü. Prynt Pocket dijital içeriği fiziksel dünya ile buluşturan ilk akıllı telefon yazıcı kılıfıdır. Ayrıca Kickstarter platformundan destek toplayan bu proje kısa sürede hayata geçirildi.

www.kioskla.co

Yorumlar
GÜNCEL